הוספת כתוביות ברוסית

להגיד שהאינטרנט 'מקטין' את העולם, זה מובן מאליו. זה כבר לא בלתי סביר שסלבה מערבות סיביר יצפה בסרטון של ליאור מחולון. גם אתם בטח מצאתם את עצמכם פעם בוהים בכל מיני יוטיובים מרחבי העולם בלי להבין מילה. אבל זה לא חייב להיות ככה: אנשים מפיקים הרבה יותר ערך מסרטונים אם הם מבינים על מה הם מדברים. הפתרון הכי יעיל ומהיר לכך הוא להוסיף כתוביות.

אנחנו בטקסטיפיי עובדים עם מתרגמים מקצועיים המבצעים הפקת כתוביות ברוסית לסרטים בעברית וברוסית, וגם כתוביות בעברית לסרטים ברוסית. אנחנו מציעים לכם שירות כתוביות באופן נוח ונגיש. בין אם הסרטון ברוסית או בעברית, כתוביות ברוסית משפרות את חוויית הצפיה עבור צופים דוברי השפה.

למה צריך כתוביות ברוסית?

היתרון העיקרי של כתוביות ברוסית למי שמבקש להגיע לקהל בינלאומי הוא שרוסיה זו מדינה עצומה בפני עצמה ורבים מאזרחי מדינות ברית המועצות לשעבר דוברים רוסית. זאת אומרת שבהשקעה די קטנה של הוספת כתוביות ברוסית אתם מנגישים את הסרטון שלכם ליותר מרבע מליארד אנשים! (לפי ויקיפדיה, לא ספרנו בעצמנו).

יתרון נוסף בהוספת כתוביות ברוסית לסרטונים בעברית הוא שיש לזה קהל ממש פה בישראל. הרבה עולים מברית המועצות לשעבר עדיין מבינים יותר טוב רוסית, ולכן כתוביות ברוסית לסרטונים עבור מי שמבקש להגיע לקהל יוצאי בריה"מ הם יתרון משמעותי. כמו כן, כאמור אנחנו יכולים להוסיף עבורכם כתוביות בעברית לסרטון ברוסית, לשימושים שונים כמו הסברה, הדרכה, לימוד ובידור. 

אז בין אם מדובר בכתוביות מרוסית לעברית או כתוביות מעברית לרוסית, או אפילו מרוסית לרוסית – זה כדאי.

כתוביות ברוסית - איך זה עובד?

התהליך להוספת כתוביות ברוסית (או בעברית לסרטון ברוסית)הוא פשוט מאד וכולל, כרגיל, שלושה שלבים:

  1. בשלב ראשון אתם שולחים אלינו את הסרטון שאתם רוצים להוסיף לו כתוביות. ניתן לשלוח קבצים גדולים בקלות באמצעות הטופס למטה⬇.
  2. לאחר קבלת הסרטון, אנו שולחים הצעת מחיר לכתוביות. הצעת המחיר הכוללת לוח זמנים וקישור לתשלום.
  3. מיד לאחר ביצוע התשלום, אנו מתחילים לעבוד על הכתוביות, ושולחים אותן במועד שנקבע בהצעת המחיר.

כמה עולות כתוביות ברוסית?

*המחירים מתייחסים לסרטונים באיכות שמע טובה, או כאשר מסופק תמליל.


*במקרה שההזמנה מורכבת מריבוי סרטונים קצרים קיים מחיר מינימום עבור כל סרטון. 

לקבלת הצעת מחיר להוספת כתוביות לסרטונים או לתרגום סרטונים בשפות נוספות כגון ערבית, איטלקית, צרפתית, ועוד, שלחו אלינו את הסרטונים ונשמח לשלוח לכם הצעת מחיר.

קבלו הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר להוספת כתוביות לסרטונים או תרגום סרטונים שלחו לטקסטיפיי את הסרטון או קישור לסרטון ונשלח לכם הצעת מחיר בהקדם. את הסרטון או הקישורים ניתן לשלוח אלינו במייל subtitles@textify.co.il או באמצעות הטופס:
    [useyourdrive useyourdrive-128 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdXBsb2FkPSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIHZpZXdyb2xlPSJhbGwiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1c2VyZm9sZGVycz0iYXV0byIgdmlld3VzZXJmb2xkZXJzcm9sZT0ibm9uZSJd]

    אולי תאהב/י גם