צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

ישנם סוגים שונים של הפקת כתוביות לסרטים ולסרטונים. הפקת כתוביות בשפת המקור של הסרט – בדרך כלל מיועדת לצרכי נגישות או לסיוע לצופה בהבנת הנאמר. הפקת כתוביות תרגום עוזרת להנגיש את הסרט לקהלים שאינם דוברים את השפה בה דובר הסרט, למשל הנגשת סרטים באנגלית לקהל הישראלי, או הנגשת סרטים בעברית לקהל בינלאומי. בחרו את סוג הפקת הכתוביות המתאים לכם:

הפקות כתוביות מתחלקת כיום לכמה תחומיים עיקריים:

 

הפקת כתוביות לסרטונים – מדובר במגוון רחב של סרטונים, החל מסרטוני תדמית לחברות וכלה בסרטוני הדגמה למוצרים. בעבר סרטוני תדמית היו נחלתם רק של חברות ועסקים גדולים, בעלי תקציב פרסום ושיווק מנופחים. כיום גם העסקים הקטנים מודעים ליעילותו של כלי שיווקי זה המאפשר להעביר מסרים בצורה פשוטה וברורה, ליצור מודעות למוצרים ולהניע את קהל היעד המתאים הן באתר החברה והן ברשתות החברתיות לקניה. הצורך בהפקת הכתוביות נובע מהרצון הן למשוך את תשומת ליבו של הצופה, והן מהצורך להנגיש את הסרטון לקהל יעד שאינו יכול להקשיב למסר המועבר בסרטון ברגע זה, מסיבה זו או אחרת.

הפקת תרגום לסרטים וסרטונים – כאשר אנחנו צופים בסרט זר, באופן לא מודע העיניים יורדות לתחתית המסך בחיפוש אחר כתוביות התרגום. אך האם חשבתם כמה עבודה כרוכה בהפקת כתוביות אלה? מומחי התרגום שלנו מאזינים לקבצי הסאונד של הסרט, מתרגמים את הטקסט עם הקפדה על סימני פיסוק תואמים. לאחר מכן התרגום עובר לצוות הפקת הכתויות שלנו, שתפקידו להתאים את התרגום לפריים הנכון בסרט. מדובר בעבודה מקצועית מאוד, מצריכה ידע קודם לא רק בתרגום, אלא גם הקפדה על פרטים הקטנים ביותר.

חברות בינלאומיות רבות פונות לטקסטיפיי לתרגום והפקת כתוביות לסרטוני הדרכה. לסרטוני הדרכה יכולות להיות כמה מטרות, חלק מהסרטונים שאנו מתרגמים ומפיקים כתוביות עבורם, מטרתם העיקרית היא להדריך עובדים חדשים על תהליכים ומערכות שונות בחברה. מכיוון שמדובר בחברה בינלאומית עם מערך ההדרכה קיים, אך יש צורך לתרגם סרטון הדרכה זה או אחר לעברית על מנת שגם העובדים הישראלים יוכלו לקבל הדרכה מלאה.
סרטוני הדרכה נוספים שזקוקים לתרגום וכתוביות לעתים קרובות, הם סרטוני הדרכה להטמעה או שימוש במוצרים מסויימים. סרטוני משתמש מסוג זה עוזרים לרוכשי מוצרים חשמליים, מחשבים או כל מוצר אחר בביצוע התקנה נכונה או פתרון תקלות פשוטות, ומונעים פניות מיותרות למוקדי שירות לקוחות של החברות המשווקות. 

קבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר להפקת כתוביות מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה

*ההקלטה שלך גדולה מ-24MB?
צור קשר באמצעות הטופס ללא שליחת ההקלטה, ונשלח לך במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות