צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

הפקת כתוביות

יותר ויותר מכללות ואוניברסיטאות בשנים האחרונות מפיקות קורסים מקוונים לצד הקורסים הפרונטליים, או במקומם. קורסים מקוונים הופכים לפופולאריים יותר, גם עבור המוסדות האקדמיים וגם עבור הסטודנטים. סטודנטים שלומדים בקורסים מקוונים יכולים לחזור על ההרצאה או על חלקים בהרצאה שלא הבינו על מנת להבין טוב יותר את החומר. הם יכולים לעצור לרגע את ההרצאה כשהם יוצאים לשירותים וכך לא לפספס חומר חשוב. נוסף על כך, הם יכולים ללמוד בשעות הנוחות להם, ומהיכן שנוח להם, ויכולים גם לחזור על ההרצאות לקראת המבחן או לקראת תרגילים. 

הקורסים המקוונים הופכים פופולאריים גם בקרב המוסדות האקדמיים עצמם משום שהם מאפשרים למוסד האקדמי לזכות ביוקרה בינלאומית במקרה שהקורסים הם בשפה בינלאומית כמו אנגלית. יתרה מכך, המוסדות האקדמיים יכולים להשקיע את החיסכון הכספי הכרוך בקורסים מקוונים בשיפור מתמיד של הקורסים, במקום השקעה שוב ושוב בהפקת אותו קורס בכל סמסטר. 

יתרון נוסף ומשמעותי של הקורסים המקוונים הוא הנגישות. הנגישות של הקורסים המקוונים גבוהה יותר משום שניתן ללמוד אותם בכל מקום ובכל זמן, ועל ידי כל אדם שיש לו מחשב וחיבור לאינטרנט. עם זאת, הנגישות של הקורסים המקוונים אינה מלאה אם לקורסים אין כתוביות. כתוביות בשפה העברית ובשפה האנגלית הופכות את הקורס המקוון לנגיש באמת לכל אדם, אפילו כבד שמיעה. כתוביות באנגלית הופכות את הקורס לנגיש לקהל הבינלאומי גם אם הקורס עצמו הועבר בעברית. 

בשל כך, ובשל תקנות הרגולציה המחייבות הנגשה של תוכן מקוון, יותר ויותר מוסדות לימוד, מכללות, אוניברסיטאות, ובתי ספר מקצועיים בוחרים להוסיף כתוביות לקורסים המקוונים שלהם. אנו בטקסטיפיי עובדים עם מוסדות השכלה בכל בארץ ומפיקים כתוביות בעברית ובאגנלית ברמה גבוהה.

להפקת כתוביות לקורסים מקוונים ולתרגום קורסים מקוונים פנו אלינו למייל: mooc@textify.co.il

מחירים

קבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר להפקת כתוביות לקורסים מקוונים ולתרגום קורסים מקוונים פנו אלינו באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות