צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תרגום סרטוני הדרכה

להוספת כתוביות תרגום לסרטוני הדרכה שלחו את הסרטונים שברצונכם לתרגם למייל translate@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

הוספת כתוביות תרגום לסרטוני הדרכה

עולם ההדרכה עובר היום יותר ויותר להתבסס על סרטוני הדרכה במקום על חומרי הדרכה קלאסיים. סרטונים הוכחו כאמצעי יעיל להדרכת עובדים ויש להם יתרונות כגון הגברת רמת ההבנה של החומר המועבר, הגברת העניין וההנאה של המודרכים, והאפשרות של המודרכים לחזור ולצפות בסרטון במהלך עבודתם במקרה שהם זקוקים לתזכורת. 

כתוצאה מכך יותר ויותר חברות הדרכה ומחלקות הדרכה בחברות עוברות להשתמש בסרטונים. עם זאת, הפקת סרטוני הדרכה היא יקרה ועשויה להיות לא משתלמת, בעיקר כאשר מספר ההדרכות בכל נושא הוא קטן יחסית. לכן, יותר ויותר חברות מגלות שקיימים סרטוני הדרכה מעולים בשפה האנגלית כמעט לכל נושא שניתן להעלות על הדעת. רכישת זכויות השימוש בסרטונים והפקת תרגום עבור הסרטונים יוצאות זולות בהרבה מהפקה עצמאית של סרטוני הדרכה. כתוצאה מכך, יותר ויותר חברות עושות שימוש בסרטונים קיימים, ומעבירות אלינו את הסרטונים לצורך הפקת הכתוביות. 

הקהל הישראלי מורגל מאד בצפייה בסרטים באנגלית עם כתוביות בעברית, ולכן הבנת החומר המועבר נותרת ברמה גבוהה, אפילו אם מדובר בקהל מודרכים שאינו דובר אנגלית. גם כאשר הקהל דובר אנגלית, הכתוביות תורמות לרמת ההבנה וההפנמה של החומר המועבר. 

איך שנוח לכם לקבל את התרגום

ניתן לקבל את התרגום מוטמע על גבי הסרטון, בקובץ srt, או על ידי הטמעת הכתוביות בפלטפורמת הסטרימינג שלכם, כגון יוטיוב, vimeo וכד' (לאפשרות זו נדרשים פרטי גישה). לתשומת לבכם: נוכל לשלוח לכם את הכתוביות גם מוטמעות על גבי הסרטון וגם בקובץ srt, ללא תוספת במחיר, כך שאתם לא צריכים לבחור! 

מחירים של תרגום סרטונים

  • תרגום סרטונים מאנגלית לעברית החל מ-49 ₪ לדקת וידאו

    580 ₪ לסרטונים עד 10 דקות, ו-49 ₪ לכל דקה נוספת*

  • תרגום סרטונים מעברית לאנגלית החל מ-49 ₪ לדקת וידאו

    590 ₪ לסרטונים עד 10 דקות, ו-49 ₪ לכל דקה נוספת*

*המחירים מתייחסים לסרטונים בהם איכות השמע טובה, או כאשר מסופק תמליל. 

*במקרה שההזמנה מורכבת מריבוי סרטונים קצרים קיים מחיר מינימום עבור כל סרטון. 

לקבלת הצעת מחיר לתרגום לשפות נוספות כגון תרגום לערבית, תרגום לאילטקית, תרגום לרוסית, תרגום לצרפתית, ועוד, שלחו אלינו את הסרטונים ונשלח לכם הצעת מחיר לתרגום

קבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לתרגום סרטוני הדרכה שלחו אלינו את הסרטון או את הקישור לסרטון לכתובת translate@textify.co.il או מלאו את הטופס:    *הקובץ שלך גדול מ-24MB?
    צור קשר באמצעות הטופס ללא שליחת הסרטון, ונשלח לך במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים