תמלול הרצאות באנגלית

תמלול הרצאות משמש לצרכים מגוונים. בין היתר, מרצים רבים פונים אלינו כדי לתמלל את ההרצאות שלהם, כדי שיוכלו לעבד את החומר ולערוך אותו למאמר או לספר. מעבירי קורסים מקוונים ומוסדות לימוד פונים אלינו לתמלול ההרצאות על מנת להוסיף את התמלול לדפי האינטרנט של הסרטונים, וכך גם לעזור בקידום אורגני של הקורסים וגם לעזור ללומדים. סטודנטים רבים פונים לתמלול ההרצאות שהם השתתפו בהן, כדי להקל על קריאת החומר לצורך לימוד, חזרה לקראת המבחן, סיכום החומר, ועוד. אולם מה קורה כשההרצאות הן באנגלית?

למה צריך תמלול הרצאות באנגלית?

מרצים רבים וסטודנטים רבים גילו שכשההרצאות באנגלית, מתמללים דוברי עברית – עד כמה מומחים שהם לא יהיו – מתקשים בתמלול מדוייק של ההרצאות. לכן, כשההרצאות הן באנגלית, אין ברירה אלא להיעזר במתמללים דוברי אנגלית שפת אם. כאן טקסטיפיי נכנסים לתמונה. ההרצאות באנגלית שאנו מקבלים לתמלול מועברות למתמללים מנוסים דוברי אנגלית שפת אם בלבד, כדי להעלות את רמת הדיוק של התמלול. לא משנה אם מדובר בהרצאה פרונטלית שהקלטתם, או בהרצאת זום, הרצאה שנתקלתם בה ביוטיוב, או כל הרצאה אחרת – אם היא באנגלית – הגעתם למקום הנכון (לתמלול הרצאות בעברית לחצו כאן). 

תמלול הרצאות באנגלית - איך זה עובד?

התהליך לתמלול הרצאות באנגלית הוא פשוט מאד וכולל, כרגיל, שלושה שלבים:

  1. בשלב ראשון אתם שולחים אלינו את ההרצאה שאתם רוצים לתמלל. ניתן לשלוח קבצים גדולים בקלות באמצעות הטופס למטה⬇. 
  2. לאחר קבלת ההרצאה, אנו שולחים הצעת מחיר לתמלול. הצעת המחיר הכוללת לוח זמנים וקישור לתשלום. 
  3. מיד לאחר ביצוע התשלום, אנו מתחילים לעבוד על התמלול, ושולחים אותו במועד שנקבע בהצעת המחיר.. 

כמה עולה תמלול הרצאות באנגלית?

  • תמלול הרצאות ושיעורים באנגלית החל מ-13 ₪ לדקת הקלטה

    195 ₪ ל-15 דקות ראשונות, ו-13 ₪ לכל דקת הקלטה נוספת*

קבלו הצעת מחיר

שלחו את ההרצאות שברצונכם לתמלל למייל trasctiption@textify.co.il או פנו אלינו באמצעות הטופס:
    [useyourdrive useyourdrive-594 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdXBsb2FkPSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIHZpZXdyb2xlPSJhbGwiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1c2VyZm9sZGVycz0iYXV0byIgdmlld3VzZXJmb2xkZXJzcm9sZT0ibm9uZSJd]

    אולי תאהב/י גם