איך להוריד סרטון מיוטיוב?

אם אתם רוצים להבין איך מורידים סרטון מיוטיוב בקלות ופשטות, הגעתם למקום הנכון. במדריך הזה נסביר צעד צעד איך להוריד למחשב סרטונים מyoutube.

1) קודם כל מוצאים ביוטיוב את הסרטון המבוקש, לוחצים על שורת הכתובת ככה שכל הכתובת תהיה מסומנת, ומעתיקים את הכתובת על ידי לחיצה על המקשים Ctrl+C במקלדת (או לחצן ימני בעכבר > העתק/Copy)

2) אחר כך נכנסים לאתר https://yt1s.com/, שנראה כך:

3) בתיבה המיועדת לכך, המסומנת בתמונה, מדביקים את הקישור לקובץ שרוצים להוריד, על ידי לחיצה על Ctrl+V או לחצן ימני בעכבר>>הדבק/Paste), ולאחר מכן לוחצים על הכפתור האדום עם המילה "convert" :

4) יופיע המסך הבא, ובלחיצה על המשולש הכחול הקטן תוכלו לבחור את סוג ואיכות הקובץ.

5) כך נראה התפריט. בוחרים פורמט ואיכות, ולוחצים על הכפתור הירוק – Get Link:

6) עכשיו לוחצים על הכפתור הירוק – Download

וההורדה למחשב מתבצעת!

הערה: לפעמים כאשר לא מופעל חוסם פרסומות על הדפדפן, ההמרה הראשונה פותחת פרסומת, במקום להוריד. אם אין לכם חוסם פרסומות והסרטון לא ירד בנסיון הראשון, פשוט חזרו לשלב 3 ובצעו שוב את הפעולות. אבל מנסיוננו מומלץ באתרים כאלה לעבוד עם חוסם פרסומות.

המדריך עזר לכם? צריכים הוספת כתוביות לסרטון? פנו אלינו בכתובת subtitles@textify.co.il או באמצעות הטופס:
    [useyourdrive useyourdrive-128 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdXBsb2FkPSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIHZpZXdyb2xlPSJhbGwiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1c2VyZm9sZGVycz0iYXV0byIgdmlld3VzZXJmb2xkZXJzcm9sZT0ibm9uZSJd]

    אולי תאהב/י גם