צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

הדרכות להפקת כתוביות

כיום יותר ויותר אנשים מחפשים מקצוע שהם יכולים לעבוד איתו מכל מקום וללא תלות במיקום פיזי, שעות ביום, מעסיקים ועוד. הפקת כתוביות הוא מקצוע שאתם יכולים לקחת איתכם לכל מקום וכל מה שאתם צריכים זה מחשב, חיבור אינטרנט, רישיונות תוכנה מתאימים, וכמובן – את הידע והמיומנות בהפקת כתוביות. 

החדשות הטובות הן שקל ללמוד להפיק כתוביות, ואתם יכולים לרכוש את המקצוע הזה בקלות יחסית ובעלות נמוכה. לאחר מכן פיתוח המיומנות והמקצועיות יכולות לקחת זמן אבל הרכישה הראשונית של הידע שמספיק כדי להתחיל להתעסק בתחום – היא יחסית פשוטה ועלותה נמוכה. 

טקסטיפיי, כחברה ותיקה שמתמחה בהפקת כתוביות, מעניקה שירותי הדרכה גם לאנשים שרוצים ללמוד להפיק כתוביות וגם למפיקי כתוביות שמעוניינים להשתפר ולהתמקצע. המומחים של טקסטיפיי יישמחו ללמד אתכם ולשתף אתכם בניסיונם העשיר בהפקת כתוביות. 

הדרכה להפקת כתוביות – איך זה עובד?

ההדרכה בנויה משני שלבים: 

  1. הדרכה ראשונית שהיא פגישה מקוונת של עד שעה וחצי לפי הצורך, בה תלמדו את הבסיס של הפקת כתוביות. 
  2. פגישות נוספות, כמה שתבחרו, שבהן תוכלו ללמוד מיומנויות נוספות כמו הטמעת כתוביות, שיפור הקצב, הדיוק וייעול העבודה, עשה ואל תעשה בעבודה מול לקוח, ועוד – לפי הצורך ולפי בחירתכם.

 

מה היתרון של ההדרכה שלנו על פני קורס הפקת כתוביות?

למעשה, הכל. קודם כל, בלמידה שנעשית 1 על 1, מדריך ומודרך, הקליטה של הנושאים הנלמדים היא הרבה יותר מהירה ועמוקה. לכן במפגש אחד של שעה וחצי אתם עשויים ללמוד יותר טוב מאשר בקורס של כמה שעות (בייחוד אם זה קורס מוקלט שבו יש נטיה לאבד ריכוז או לדחות את הצפייה בשיעורים).

מעבר לזה, בגלל שההדרכה נעשית אחד על אחד (בשיחת וידאו כמובן) – היא מתחילה ישר מהרמה שלכם. אם אין לכם ידע קודם אתם לא צריכים להשלים אותו לבד, אם יש לכם ידע קודם אתם לא צריכים לבזבז זמן על מבוא.

וכמובן הגמישות וההתאמה האישית הם יתרון גדול – אם תרצו להעמיק ולהרחיב את הידע, אפשר לקחת עוד כמה מפגשים שרוצים, באיזה שלב שרוצים.

מחירי הדרכה להפקת כתוביות

  • הדרכה בסיסית להפקת כתוביות 680 ש"ח

    פגישה מקוונת של עד שעה וחצי לפי הצורך, בה לומדים את הבסיס של הפקת כתוביות. ההדרכה כוללת בנוסף לפגישה גם בדיקה של שתי מטלות תרגול שתקבלו בסוף הפגישה.

  • פגישות הדרכה נוספות לפי הצורך 425 ש"ח

    פגישת הדרכה מקוונת של עד שעה לפי הצורך, בה ניתן ללמוד ולתרגל כל אספקט של הפקת כתוביות שתרגישו צורך להתקדם בו. נושאי הפגישות מותאמים אישית לפי הצרכים שלכם.

המחירים כוללים מע"מ

הירשמו עכשיו להדרכה אישית להפקת כתוביות

שלחו לנו מייל לכתובת guide@textify.co.il או פנו באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום ההדרכה.