צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

הפקת כתוביות לסרטונים

להוספת כתוביות לסרטונים שלחו את הסרטונים שברצונכם להוסיף להם כתוביות למייל subtitles@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

הוספת כתוביות לסרטונים

הפקתם סרטון שיווקי, סרטון הדרכה או סרטון אחר? כעת אתם מעוניינים להוסיף לו כתוביות (הוספת כתוביות נקראת לעתים תמלול מתוזמן). בין אם אתם עושים זאת כי תקני הנגישות מחייבים, ובין אם אתם עושים זאת כדי להקל על הצופים שלכם, נשמח לעזור לכם להפיק כתוביות מקצועיות וברמה גבוהה לסרטונים שלכם. 

אצלנו בטקסטיפיי תוכלו לקבל את הכתוביות במגוון דרכים, לפי המתאים לכם. אחת האפשרויות המועדפות על חלק גדול מהלקוחות היא הטמעה של הכתוביות על גבי הסרטון. נקראת לעתים גם "צריבה" של הכתוביות. באפשרות זו אנחנו מחזירים את הסרטון כאשר הכתוביות מוטבעות בו, ואתם יכולים לעשות בו כל שימוש יחד עם הכתוביות. 
דרך נוספת שניתן לשלוח את הכתוביות היא בקובץ הכתוביות בפורמט srt, אותו תוכלו להטמיע על גבי הסרטון בשלבים שונים של העריכה, או לצרף לסרטון לצורך תצוגה בלבד מבלי להטמיעו. 
בנוסף, במידה והסרטונים כבר מופיעים בפלטפורמות כגון יוטיוב ו-vimeo, באפשרותנו להוסיף את הכתוביות על גבי הסרטון הקיים וכך לא תצטרכו להעלות אותו מחדש, ותוכלו לשמור על נתוני הסרטון כגון מספר צפיות, לייקים, תגובות, ועוד. אפשרות זו שימושית מאד אם הסרטונים שלכם כבר הועלו לרשת.

מוזמנים להתרשם מדוגמאות להטמעת כתוביות

מחירי הפקת כתוביות לסרטונים

 • הוספת כתוביות בעברית לסרטון בעברית החל מ-26 ₪ לדקת וידאו

  440 ₪ לסרטונים עד 10 דקות, ו-26 ₪ לכל דקה נוספת*

 • הוספת כתוביות באנגלית לסרטון באנגלית החל מ-29 ₪ לדקת וידאו

  520 ₪ לסרטונים עד 10 דקות, ו-29 ₪ לכל דקה נוספת*

 • הוספת כתוביות בעברית לסרטון באנגלית (תרגום סרטונים) החל מ-49 ₪ לדקת וידאו

  580 ₪ לסרטונים עד 10 דקות, ו-49 ₪ לכל דקה נוספת*

 • הוספת כתוביות באנגלית לסרטון בעברית (תרגום לאנגלית) החל מ-49 ₪ לדקת וידאו

  590 ₪ לסרטונים עד 10 דקות, ו-49 ₪ לכל דקה נוספת*

*המחירים מתייחסים לסרטונים באיכות שמע טובה, או כאשר מסופק תמליל.

*במקרה שההזמנה מורכבת מריבוי סרטונים קצרים קיים מחיר מינימום עבור כל סרטון.  

לקבלת הצעת מחיר להוספת כתוביות לסרטונים או לתרגום סרטונים בשפות נוספות כגון ערבית, איטלקית, רוסית, צרפתית, ועוד, שלחו אלינו את הסרטונים ונשמח לשלוח לכם הצעת מחיר.

קבלו הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר להוספת כתוביות לסרטונים או תרגום סרטונים שלחו לטקסטיפיי את הסרטון או קישור לסרטון ונשלח לכם הצעת מחיר בהקדם. את הסרטון או הקישורים ניתן לשלוח אלינו במייל subtitles@textify.co.il או באמצעות הטופס: