צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

קריינות ודיבוב לסרטונים

לקריינות, דיבוב ותרגום סרטונים שלחו את הסרטונים שברצונכם להוסיף להם קריינות או דיבוב למייל vo@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

קריינות לסרטונים

הפקתם סרטון וידאו פרסומי או סרטון הדרכה מעולה? עכשיו זה הזמן להוסיף לו קריינות מעולה (ווייס אובר). ווייס אובר לסרטון הוא מומלץ מאוד כיום. הוא יוצר עניין ומעורבות אצל הצופה, ומהווה כלי עבור יוצרי הסרטון לעורר בקהל את הרגשות הרצויים. קול אנושי יוצר אצל הצופה את האמון בכך שמאחורי הסרטון יש אנשים. כאשר מדובר בסרטון שנועד לקדם מטרה מסויימת התחושה שיש אדם מאחורי הסרטון תורמת מאוד להצלחתו.

וודאי נתקלתי בסרטונים עם קריינות שנעשתה על ידי תוכנת מחשב. זה אולי פתרון קל, אבל הרושם שקריינות כזו משאירה הוא שלילי. מעבר לניכור שקול מלאכותי יוצר אצל הצופה ומעבר לחוסר היכולת להתאים את טון הדיבור לתוכן, קריינות אוטומטית היא מלאה בטעויות בהגייה, בהטעמה של מילים וחלקי משפטים ובאינטונציה. לכן מומלץ מאוד להוסיף לסרטונים קריינות מקצועית.

חשוב לדעת שקריינות לסרטון לא מתמצה בקול נעים ורדיופוני. נחוצות גם מיומנויות כמו אינטונציה, הגייה נכונה, יכולות דרמטיות מסויימות לשם התאמה לטון של הסרטון, וכמובן דיוק ותזמון. טקסטיפיי מתמחים בהוספת ווייס אובר לסרטונים ברמה גבוהה. אנו מבצעים שירותי קריינות עבור סרטונים שיווקיים, פרסומות, סרטוני הדרכה, חומרי לימוד, ספרים מוקלטים ועוד.

לקריינות לסרטונים פשוט צרפו את הסרטונים שלכם באמצעות הטופס להלן ונשלח לכם הצעת מחיר בהקדם.

 

דיבוב לסרטונים

דיבוב מקצועי לסרטונים ולסרטים הוא רכיב מרכזי בהפצה של רעיונות ומסרים במדיה הדיגיטלית. למה שיחלפו על פני הסרטון שלך בגלל שאין לו קול? או בגלל שהוא מדבר בשפה אחרת? תרגום סרטונים כיום לא חייב להתמצות בתרגום של הכתוביות. אפשר ורצוי להוסיף דיבוב לסרטון כך שגם ישמע בשפה הרצויה.

אז יש לכם סרטון דובר אנגלית ואתם צריכים שהוא יהיה בעברית, או להיפך, יש לכם סרטון בעברית ואתם צריכים דיבוב לעברית, אתם במקום הנכון. אנו בטקסטיפיי מבצעים דיבוב לסרטונים בעברית ובאנגלית ברמה גבוהה ומקצועית. הדיבוב מורכב למעשה מתרגום נכון ומותאם של התוכן (מסיבות שונות, לא תמיד תרגום שנעשה לשם הכתוביות מתאים גם לדיבוב) מהקלטה מתוזמנת ומעריכת הדיבוב לתוך הסאונד של הסרטון.

לדיבוב מקצועי לסרטונים פשוט צרפו את הסרטונים שלכם באמצעות הטופס להלן ונשלח לכם הצעת מחיר בהקדם.

קבלו הצעת מחיר לקריינות (ווייס אובר) או דיבוב

לקבלת הצעת מחיר לקריינות או דיבוב פשוט הוסיפו את הסרטונים שלכם או את הקישורים לסרטונים כאן למטה ונשלח לכם הצעת מחיר בהקדם. ניתן לפנות גם באמצעות המייל vo@textify.co.il