צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

כתיבת מאמרים מקצועיים באנגלית

לקבלת הצעת מחיר לכתיבת מאמרים מקצועיים באנגלית שלחו את נושאי המאמרים למייל en.articles@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

כמעט כל מומחה בתחומו צריך מאמרים מקצועיים באנגלית על מנת לשמר תדמית במקצועית. בין אם אתם מתכוונים לפרסם את המאמרים בלינקדאין או באתר שלכם, ובין אם אתם מתכוונים לשלוח אותם לאתרים מקצועיים בתחום שלכם, אתם צריכים מאמרים מקצועיים חדשניים ומעניינים שיראו ללקוחות או לעמיתים הפוטנציאליים שלכם שאתם בחוד החנית של הידע בתחום שלכם. 

אתם מכירים את התחום שלכם ויש לכם רעיונות מצויינים למאמרים מקצועיים מועילים. רק מה, אין לכם זמן לכתוב את המאמרים. בנוסף, כתיבת מאמרים מקצועיים באנגלית עשויה להיות קשה עבור מומחים שאנגלית אינה שפת האם שלהם, אפילו אם הם שולטים באנגלית ביום-יום. 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם, לממש את הרעיונות שלכם למאמרים, וליצור עבורכם את המאמרים באנגלית שוטפת ובמהירות, כדי שתוכלו לפרסם אותם בהקדם.

איך זה עובד? פשוט מאד – שלחו לנו את הרעיון שלכם למאמר וציינו את ההיקף הרצוי במספר מילים – ותקבלו הצעת מחיר לכתיבת המאמר. הכותבים שלנו דוברי אנגלית שפת אם (ולא "כשפת אם") במטרה להבטיח שהמאמרים שלכם ייקראו כמקצועיים גם על ידי קוראים מחו"ל. 

מחיר כתיבת מאמרים מקצועיים באנגלית:

 • מאמר 500 מילה 450 ₪
 • מאמר 750 מילה 650 ₪
 • מאמר 1000 מילה 850 ₪
 • מאמר 1500 מילה 1280 ₪

המחירים כוללים מע"מ

ניתן לבקש הצעת מחיר מיוחדת עבור מאמרים בהיקפים שונים מהמוצעים.

קבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לכתיבת מאמרים מקצועיים, שלחו אלינו את נושאי המאמרים למייל en.articles@textify.co.il או באמצעות הטופס:  כתיבת מאמרים מקצועיים שונה מכתיבת מאמרים לטובת SEO או ממאמרים שיווקים. מאמר מקצועי מכיל בתוכו ערכים חשובים לקוראים, ערכים שקיימים בעולמות התוכן של הלקוח ומוסיפים ערך יוקרתי ומיתוגי למציג התוכן.

  לשם כך, יש ללמוד ולהכיר את עולם התוכן של הלקוח, לתשאל את הלקוח ולבצע חקירה של התכנים הנכתבים. תוכן מקצועי יספק לכם, לבלוג שלכם, להרצאה שלכם או אפילו לאתר הבית של החברה שלכם, ערך מוסף המעיד על מקצוענות ומקצועיות שלכם כמומחים בתחום.
   
  אנחנו בטקסטיפיי, מומחים בכתיבת תוכן מקצועי. תנסו אותנו..