זקוקים לסיכום מאמר אקדמי?
צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

כתיבת מאמרים מקצועיים

לקבלת הצעת מחיר לכתיבת מאמרים מקצועיים שלחו את נושאי המאמרים למייל articles@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

בניגוד לתרגום מאמר מקצועי, או שכתוב ותמלול של תכנים מקצועיים, כתיבת מאמר מקצועי או כתיבת סקירות מקצועיות מצריכות יכולת לאסוף מידע וללמוד מהר את התחום בו עוסק הלקוח. לדעת כיצד למצוא את המקורות הרלוונטיים (לעיתים רבות בעזרת הלקוח עצמו). מתוך שלל התכנים המפורסמים מקורות שונים, יש לדעת "למצוא את מוץ מן התבן" ולספק תוכן איכותי המרכז יתרונות חשובים של הנושא ושל הנשוא.

מאמרים מקצועיים הינם תכנים שימושיים מבחינה תדמיתית הן כמאמרי תוכן באתר האינטרנט שלכם והן לצרכי יח"צ. כתיבת מאמרים מקצועיים אינה מלאכה פשוטה מכיוון שיש ללמוד היטב את מושא הכתיבה ואת עולם התוכן של הלקוח ע"מ לייצר תוכן עם משמעות וערך מוסף לקוראים.

אנו בטקסטיפיי כותבים מאמרים מקצועיים בעברית ואנגלית כבר שנים רבות. הכל ע"פ הנושא המבוקש על ידי לקוחותינו ועבור מנהלים בתחומי ידע מקצועיים רבים. 

מחיר כתיבת מאמרים מקצועיים:

 • מאמר 300 מילה 350 ₪ + מע"מ

  היקף בפועל: 300-350 מילה

 • מאמר 450 מילה 375 ₪ + מע"מ

  היקף בפועל: 450-500 מילה

 • מאמר 600 מילה 425 ₪ + מע"מ

  היקף בפועל: 600-700 מילה

 • מאמר 1200 מילה 825 ₪ + מע"מ

  היקף בפועל: 1200-1300 מילה

ניתן לבקש הצעת מחיר מיוחדת עבור מאמרים בהיקפים שונים מהמוצעים.

מוזמנים להתרשם מדוגמאות למאמרים בחנות האישית שלנו באתר web5.co.il, בה ניתן גם לרכוש תכנים מוכנים להורדה

קבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לכתיבת מאמרים מקצועיים, שלחו אלינו את נושאי המאמרים למייל articles@textify.co.il או באמצעות הטופס:  כתיבת מאמרים מקצועיים שונה מכתיבת מאמרים לטובת SEO או ממאמרים שיווקים. מאמר מקצועי מכיל בתוכו ערכים חשובים לקוראים, ערכים שקיימים בעולמות התוכן של הלקוח ומוסיפים ערך יוקרתי ומיתוגי למציג התוכן.

  לשם כך, יש ללמוד ולהכיר את עולם התוכן של הלקוח, לתשאל את הלקוח ולבצע חקירה של התכנים הנכתבים. תוכן מקצועי יספק לכם, לבלוג שלכם, להרצאה שלכם או אפילו לאתר הבית של החברה שלכם, ערך מוסף המעיד על מקצוענות ומקצועיות שלכם כמומחים בתחום.
   
  אנחנו בטקסטיפיי, מומחים בכתיבת תוכן מקצועי. תנסו אותנו..