זקוקים לסיכום מאמר אקדמי?
צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תוכן לאתרי אינטרנט

לקבלת הצעת מחיר לכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט שלחו את כתובת האתר ופירוט התוכן שאתם מעוניינים בו למייל websites@textify.co.il

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט היא אינה משימה פשוטה. התוכן צריך לעמוד בכמה דרישות. ראשית, על התוכן לתאר נכונה את השירותים או המוצרים שלכם. אסור לכם להרשות לעצמכם להציג תוכן מטעה, או תוכן שיגרום ללקוחות שלכם לפתח ציפיות לא ריאליות לגבי המוצרים או השירותים. תוכן "מכירתי" מדי עשוי להביא לאכזבה מצד הלקוחות, שיעורי החזרה גבוהים, וביקורות שליליות. חשוב להיות שיווקיים, אבל התיאורים חייבים להיות מדוייקים ונאמנים למוצרים והשירותים בפועל. שנית, על התוכן להיות שיווקי. תוכן מדוייק אך כזה שאינו מניע את הגולשים לפעולה, לא יניב פניות והמרות. על התוכן להיות כזה שיניע את הלקוחות לפנות אליכם ולסגור את העסקה. שלישית, על התוכן להיות ידידותי למנועי חיפוש. הוא צריך להכיל את ההטיות השונות של מילות המפתח המבוקשות, כך שיתרום לקידום הדף לגבי מילות החיפוש הנכונות.

אנשי התוכן של טקסטיפיי ידאגו שהטקסטים שלכם יעמדו בכל שלוש הדרישות הללו. טקסטיפיי מספקת לעסקים תוכן לאתרי אינטרנט גם כשירות חד פעמי בעת בניית האתר או שדרוגו, וגם כשירות שוטף במקרה של אתרים המתעדכנים באופן תדיר. 

לצפייה בתיק העבודות שלנו באתר web5.co.il ולרכישת מאמרים מוכנים לחצו כאן

קבלו הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לכתיבת תוכן לאתר אינטרנט או שדרוג תוכן באתר אינטרנט שלחו אלינו את כתובת האתר ופירוט התוכן שאתם מעוניינים בו במייל websites@textify.co.il או באמצעות הטופס: