צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

סיכום ותמצות מאמרים

טקסטיפיי מספקת מגוןן שירותי תמצות וסיכום של מאמרים וחומרים אקדמיים ואחרים לצרכים שונים. סיכום מאמרים ותכנים מורכבים נעשה לרוב לטובת הקלה על תהליכים לימודיים באקדמיה ומוסדות לימוד, אך כל מי שחשקה נפשו בהבנה מהירה וקלה של תוכן ארוך ומורכב, מוזמן לפנות אלינו.

שירותי סיכום ותמצות מאמרים ניתנים בשפה העברית והאנגלית בלבד.

 

זקוקים לסיכום מאמר? פנו לטקסטיפיי

כולנו יודעים כי מאמרים רבים לעתים קרובות מנופחים בנפחם על מנת לא רק לייצג את כל העובדות שהיו נחוצות למחקר, אלא על מנת לצור רושם. אתם כסטודנטים זקוקים במהלך המחקר האישי שלכם, או במהלך לימוד לבחינה לברור את העיקר מהמאמר ולדלג על הטפל, אך זה עלול לקחת לא מעט זמן. אם לא דאגתם במהלך הסימסטר לסיכום המאמרים הנלמדים, לפני הבחינות תמצאו את עצמכם מול מאות עמודי טקסט בעברית ובאנגלית אותם תצטרכו לסכם. אם המשימה הזו הינה בגדר "משימה בלתי אפשרית" מבחינתכם מפאת הזמן העומד לרשותכם, פנו עוד היום למומחים של טקסטיפיי, ואנחנו נשמח לעזור לכם לסכם את המאמרים הדרושים בדיוק מירבי ובזמן הקצר ביותר.

כתיבת תקציר לתזה או מחקר

סיימתם את המחקר שלכם, אך עדיין לא כתבתם את תקציר התזה שלכם? גם כאן אנחנו עומדים לרשותכם!
כתיבת תקציר לעבודת מחקר אינה דומה לסיכום מאמר רגיל. לתקציר זה יש כללים ברורים ואפילו מבנה מוגדר מראש.
תקציר המחקר שלכם הוא הדבר הראשון ולרב גם היחיד שרואים קוראי המחקר. התקציר, כמובן חייב להיות קצר ואינו חורג ועמוד אחת או שניים, אך אינפורמטיבי. כפי שכבר אמרנו, כיוון שמרבית האנשים אשר יקראו את התזה שלכם יקראו בעיון ותשומת לב רק את התקציר, מומלץ להקדיש לו תשומת-לב רבה. התקציר  חייב  לכלול  את  ניסוח  הבעיה  המחקרית,  השערות  המחקר,  המדגם,  שיטת  המחקר שבה בחרתם, ואת עיקרו של התוצאות העיקריות אליהן הגעתם.
חשוב להדגיש כי בעבודת תזה נדרש גם תקציר של העבודה האקדמית באנגלית.

לרב, למי שצלח את עבודת המחקר, התקציר אינו מהווה בעיה, אך רבים פונים אלינו לכתיבת תקציר מקצועית עקב מחסור בזמן או רצון לחסוך זמן על עריכת לשונית בשל התקציר באנגלית. אנחנו מצדינו מתחייבים לעבודה מדוייקת ומסודרת, עמודה בלוח הזמנים וירידה לפרטים הקטנים ביותר בכל הנוגע לכללי התקציר הנהוגים במוסד האקדמי שלכם.

קבלו הצעת מחיר

להזמנת שירותי סיכום ותמצות שלחו אלינו את המסמך שאתם מעוניינים לסכם ואת ההנחיות לסיכום ונחזיר לכם הצעת מחיר בהקדם