צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

סיכום מאמרים

לסיכום מאמרים שלחו את המאמרים שברצונכם לסכם למייל summaries@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

חוקרים באקדמיה, סטודנטים, מסטרנטים ודוקטורנטים נדרשים לקרוא כמויות גדולות של חומר כחלק מעבודת המחקר שלהם וכחלק מהלימודים. חישוב פשוט של מספר השעות ביממה מראה שאין אפשרות לקרוא את כל מאמרי המקור. סיכומים איכותיים של המאמרים, בעברית, יכולים לעזור גם לקריאה מהירה יותר וגם להבנה טובה יותר של המאמרים.

סיכום מאמר אקדמי יקל עליכם בהמשך הלימודים ויחסוך לכם זמן יקר בעת כתיבת התזה או בחינה. השקיעו את הזמן בקריאה מעמיקה של המאמר על מנת להגיע לסוף דעתו של החוקר, ועל מנת להכין סיכום איכותי ומקצועי. אם אין לכם את הזמן הנחוץ לעבודה מעמיקה, פנו למומחה לסיכום מאמרים, שיעזור לכם בסיכום מאמר בצורה יעילה ומקצועית.

טקסטיפיי מסכמת עבור אנשי מחקר, אנשי מקצוע, סטודנטים, מסטרנטים ודוקטורנטים מאמרים אקדמיים בכל תחומי הדעת.

לצפייה בסיכום לדוגמא לחץ כאן

מחירי סיכום מאמרים

 • סיכום רגיל: 2-3 עמ', לפי מבנה המאמר (מומלץ!) החל מ-385 ₪

  המחיר מתייחס לסיכום מאמרים מחקריים עד 19 עמודים, וללא הנחיות מיוחדות לסיכום. לקבלת הצעת מחיר עבור מאמרים אחרים או כאשר ישנן הנחיות לסיכום, שלחו את המאמר ואת ההנחיות באמצעות הטופס להלן.

 • סיכום מפורט: 5-6 עמ', לפי מבנה המאמר החל מ-690 ₪

  המחיר מתייחס לסיכום מאמרים מחקריים עד 20 עמודים, וללא הנחיות מיוחדות לסיכום. לקבלת הצעת מחיר עבור מאמרים אחרים או כאשר ישנן הנחיות לסיכום, שלחו את המאמר ואת ההנחיות באמצעות הטופס להלן.

קבלו הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לסיכום מאמרים שלחו את המאמר שברצונכם לסכם ואת ההנחיות לסיכום למייל summaries@textify.co.il או באמצעות הטופס:
  [useyourdrive useyourdrive-304 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdXBsb2FkPSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIHZpZXdyb2xlPSJhbGwiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1c2VyZm9sZGVycz0iYXV0byIgdmlld3VzZXJmb2xkZXJzcm9sZT0ibm9uZSJd]

  איך לסכם מאמר אקדמי?

  כל מאמר אקדמי מתבסס בדרך כלל על מחקר שביצע איש אקדמיה זה או אחר. המחקר נכתב לפי כללים ברורים וחייב לכלול מרכיבים מסוימים המופיעים בכל מאמר אקדמי כגון: שאלת המחקר, השערת מחקר, סקירת ספרות ביבליוגרפית בה השתמשתם ועוד. אך על איזה כללים חשוב להקפיד בסיכום מאמר אקדמי על מנת לקצר את זמן הקריאה, ומצד שני לא לאבד מרכיבים חשובים אשר ישפיעו על הבנת החומר?

  נעבור בקצרה על מרכיבי המחקר או המאמר האקדמי שלכם ונציין עד כמה הם חיוניים לסיכומו:
  1. שאלת המחקר – זהו אחד המרכיבים הבסיסים של כל מחקר ולכן זוהי בעצם יכולה להיות כותרת הסיכום שלכם או הפסקה הראשונה המסבירה לשם מה התכנסנו כאן.

  2. השערות המחקר – מה בעצם המאמר בא לבדוק? מה הציפיות מהמחקר או מהמאמר האקדמי? כל מאמר מקצועי מתבסס על השערות מחקר שהובילו לניסוח המחקר, ומציין אותן בצורה ברורה. אנו ממליצים לכלול את השערות המחקר המופיעות במאמר שלכם גם בסיכום.

  3. מראי מקום – בסיום כל מאמר אקדמי תמצאו רשימה די ארוכה של מראי מקום או ביבליוגרפיה של מחקרים קודמים עליהם הסתמך הכותב. זהו מידע חשוב, אך לא ממש חיוני לסיכום המאמר שלכם.

  4. צורת כתיבה – צורת כתיבה של סיכום מאמר אקדמי או כל סיכום מחקר אקדמי, חייבת להיות רציפה ולא להתבסס על רשימת נקודות. אך אם אתם מסכמים מאמר אקדמי לשם הקלה על תהליך הלימוד או על מנת לשנן את המידע במאמר, רבים ימצאו כתיבה בנקודות כנוחה יותר לשיפור קליטת החומר, ולכן אנחנו ממליצים דווקא על צורת כתיבה כזו.

  5. מתודולוגיה – כל מחקר או מאמר אקדמי סוקר את הצורה בה נבדקה שאלת המחקר. זהו חלק מאוד חשוב במאמר וחייב להיות חלק בלתי נפרד מסיכום המאמר שלכם.

  6. סיכום תוצאות המחקר או מסקנת המאמר – החלק האחרון של כל מאמר אקדמי כולל בדרך כלל את תוצאות המחקר, דהינו, סיכום של אילו השערות המחקר אשר אוששו או הופרכו. זוהי המהות של המאמר בעצם, וחשוב מאוד לכלול בסיכום המאמר האקדמי שלכם את כל המסקנות הנ"ל. אך זכרו, אין להעתיק ממאמר את המסקנות כמו שהן, אלא לתמצת את עיקרן לאחר שהבנתם את משמעותן.

  גולשים שחיפשו סיכום מאמר אנג הגיעו לכאן מכיוון שחיפשו סיכום מאמר באנגלית אך לחצו אנטר לפני ההשלמה האוטומטית. אם חיפשתם סיכום מאמרים אנג הגעתם למקום הנכון.