סיכום מאמרים באנגלית

סיכום מאמרים אקדמיים באנגלית

סיכום מאמרים באנגלית הוא סיכום של מאמרים הכתובים באנגלית, כאשר גם הסיכום כתוב באנגלית. לכן סיכום מאמרים באנגלית נקרא גם סיכום מאנגלית לאנגלית. צריכים סיכום של מאמר באנגלית, שגם הסיכום יהיה כתוב באנגלית? הגעתם למקום הנכון. 

צריכים סיכום בעברית של מאמר באנגלית? כלומר סיכום מאנגלית לעברית? אין בעיה, הדף המתאים לכם הוא סיכום בעברית של מאמר באנגלית

למה צריך סיכום באנגלית של מאמר באנגלית?

הרבה פעמים לחוקרים באקדמיה אין בעיה עם השפה האנגלית והם אפילו מעדיפים לקרוא באנגלית, אך קריאה של מאמרים שלמים לוקחת הרבה זמן ולכן הם מעדיפים לקרוא סיכום של המאמרים. סיכום באנגלית של מאמרים באנגלית משמש גם לכתיבת סקירות ספרות באנגלית. כאשר רוצים לכתוב סקירת ספרות באנגלית יש צורך במאמרים רבים, ולכן רכישת סיכומים שלהם באנגלית יכולה לקצר מאד ולהקל על תהליך הכתיבה של סקירות הספרות באנגלית. 

לסיכום מאמר מאנגלית לאנגלית יש עוד יתרון מכיוון שהוא שומר על המונחים המקוריים במאמר, ולא דורש לתרגם אותם לעברית. יתרון זה בולט במיוחד כאשר הסקירה או המאמר שמעוניינים לכתוב הם באנגלית, ולכן אין שום טעם בתרגום ותרגום חוזר של המונחים. באמצעות סיכום מאמר באנגלית, נשמרים המושגים והמונחים כפי שהם מופיעים במאמר המקורי, וניתן להשתמש בהם בצורה נכונה בכתיבה. 

סיכום באנגלית של מאמר באנגלית - איך זה עובד?

התהליך לסיכום מאמר באנגלית הוא פשוט מאד וכולל, כמו כל דבר, שלושה שלבים:

 1. בשלב ראשון אתם שולחים אלינו את המאמר שאתם רוצים לסכם ואת ההנחיות לסיכום. ההנחיות לסיכום יכולות להיות היקף הסיכום הרצוי, או הנחיות נוספות אם יש לכם. 
 2. לאחר קבלת המאמר וההנחיות לסיכום, אנו שולחים הצעת מחיר לסיכום. הצעת המחיר הכוללת לוח זמנים וקישור לתשלום. 
 3. מיד לאחר ביצוע התשלום, אנו מתחילים לעבוד על הסיכום, ושולחים אותו במועד שנקבע בהצעת המחיר.

אם נדרשים שינויים בסיכום לאחר כתיבתו, ניתן לשלוח לנו את ההנחיות לשינויים, ולבקש הצעת מחיר חדשה לביצוע השינויים. 

כמה עולה סיכום מאנגלית לאנגלית?

 • סיכום רגיל: 2-2.5 עמ', לפי מבנה המאמר החל מ-425 ₪

  המחיר מתייחס לסיכום מאמרים מחקריים עד 19 עמודים, וללא הנחיות מיוחדות לסיכום. לקבלת הצעת מחיר עבור מאמרים אחרים או כאשר ישנן הנחיות לסיכום, שלחו את המאמר ואת ההנחיות באמצעות הטופס להלן.

 • סיכום מפורט: 5-6 עמ', לפי מבנה המאמר החל מ-720 ₪

  המחיר מתייחס לסיכום מאמרים מחקריים עד 20 עמודים, וללא הנחיות מיוחדות לסיכום. לקבלת הצעת מחיר עבור מאמרים אחרים או כאשר ישנן הנחיות לסיכום, שלחו את המאמר ואת ההנחיות באמצעות הטופס להלן.

קבלו הצעת מחיר

שלחו את המאמרים שברצונכם לסכם יחד עם ההנחיות לסיכומים למייל engsummaries@textify.co.il או פנו אלינו באמצעות הטופס:
  [useyourdrive useyourdrive-304 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdXBsb2FkPSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIHZpZXdyb2xlPSJhbGwiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1c2VyZm9sZGVycz0iYXV0byIgdmlld3VzZXJmb2xkZXJzcm9sZT0ibm9uZSJd]

  אולי תאהב/י גם