צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תיקון או עיצוב מסמכי Word

לקבלת הצעת מחיר לעיצוב ותיקון עיצוב מסמכי וורד שלחו את הקובץ שברצונכם לעצב ואת ההנחיות לעיצוב (אם יש) למייל wordfix@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

כל העיצוב של הטקסט בוורד התחרבש? לא מצליחים להגיע לעיצוב שאתם צריכים? כל פסקה כתובה בפונט אחר ואתם לא מצליחים לתקן את זה?

אתם לא היחידים שוורד מתאכזר אליהם. לפעמים פעולות שאמורות להיות פשוטות כמו הגדרת מספרי עמודים, הגדרת כותרות, תוכן עניינים, עיצוב אחיד לפסקאות ועוד – הופך להיות מסובך הרבה יותר ממה שהוא אמור להיות. 

לפעמים קיבלתם הנחיות לעיצוב המסמך כגון פונט וגודל פונט, שוליים, ריווח בין פסקאות, מספרי עמודים, הזחה ועוד – ואתם פשוט לא מצליחים לשכנע את הוורד להתאים לדרישות האלה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מומחי הוורד של טקסטיפיי יתקנו לך מסמכים מכל מצב, יתאימו את העיצוב להנחיות העיצוב, ויגישו לכם קובץ וורד נקי ואסתטי, המעוצב בדיוק לפי הדרישות. מה צריך לעשות? פשוט שלחו אלינו את המסמך שאתם רוצים לעצב או לתקן במייל, ונשלח לכם הצעת מחיר לעיצוב או לתיקון. אם יש הנחיות לעיצוב – חשוב שתצרפו גם אותן. 

קבלו הצעת מחיר לתיקון או עיצוב של מסמכי וורד

לקבלת הצעת מחיר לעיצוב או תיקון מסמכי וורד שלחו את המסמך שברצונכם לעצב או לתקן למייל wordfix@textify.co.il או באמצעות הטופס:
    [useyourdrive useyourdrive-304 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdXBsb2FkPSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIHZpZXdyb2xlPSJhbGwiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1c2VyZm9sZGVycz0iYXV0byIgdmlld3VzZXJmb2xkZXJzcm9sZT0ibm9uZSJd]