עריכת קורות חיים באנגלית

מחפשים שירותי עריכת קורות חיים באנגלית?
אם הגעתם לכאן, סביר להניח שעברתם את השלב שבו תרגמתם את קורות החיים שלכם לאנגלית באופן עצמאי, תוך שימוש במילון אנגלי – עברי מקוון. יכול להיות שאתם מרגישים שהקו"ח שלכם חייב עריכה, וייתכן שגם שלחתם לאינספור מעסיקים את קובץ קורות החיים שכתבתם באנגלית ולא קיבלתם אפילו שיחת טלפון אחת וכעת הבנתם שהגיע זמנכם להשקיע בעריכה מקצועית?

בכל אופן, לנו בטקסטיפיי לא משנה מה הדרך שעברתם עד שהגעתם אלינו, אנחנו פשוט שמחים שאתם כאן. זו ההחלטה הטובה ביותר שיכולתם לעשות, בגלל שאצלנו בטקסטיפיי תוכלו לקבל שירותי עריכה והגהה ברמה הגבוהה ביותר.
אם אתם קוראים את המילים הללו ועדיין מתלבטים אם להשתמש בקובץ קורות החיים באנגלית הקיים שלכם, כדאי שתקראו את השורות באות. ליקטנו עבורכם 3 הסיבות שיגרמו לכם להבין למה כדאי לכם להשאיר את העבודה בכל הנוגע לתחום עריכת קורות חיים באנגלית לנו:

עריכה והגהה באנגלית ברמה גבוהה

אם עד עכשיו השתמשתם במילון מקוון בשביל לתרגם או לכתוב קורות חיים באנגלית, כדאי שתשאירו את הקובץ על שולחן העבודה ותשאירו למומחים של טקסטיפיי לתרגם את קורות החיים שלכם.
המתרגמים שלנו הם דוברי אנגלית ובקיאים בשפה על בוריה, כך שאתם יכולים לשלוח לנו קורות חיים בעברית בידיעה שתקבלו קובץ שעבר תרגום ועריכה ברמה הטובה ביותר.
אם כבר יש לכם קובץ קיים באנגלית, דעו שאנחנו יכולים גם לבצע עבורכם שירות של הגהה.

מחירים קבועים וידועים מראש

אתם יכולים להיות רגועים, אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר ברורה מראש.
עליכם רק לשלוח לנו קובץ קורות חיים באנגלית או בעברית ואנחנו נשלח לכם בהקדם האפשרי את העלות הצפויה עבור ביצוע הגהה או עריכה באנגלית.

כדי שהמחיר יהיה קבוע וידוע מראש בלי "הפתעות" לאחר העריכה, אנחנו צריכים לקבל קודם כל את הקו"ח בכדי להעריך את המחיר בצורה מדוייקת. לכן, כדי לקבל הצעת מחיר נכונה ומתאימה, שלחו לנו את הקו"ח במייל cv@textify.co.il או באמצעות טופס הפנייה שלמטה. 

עמידה בזמנים

אצלנו בטקסטיפיי יודעים שיש מעסיקים פוטנציאליים שעשויים לפספס אתכם, העובדים המצטיינים הבאים של החברה, בכל יום שקורות החיים שלכם עדיין לא מוכנים.
זו הסיבה שאנחנו עושים את כל שביכולתנו כדי להציע לכם את השירות המהיר ביותר תוך עמידה בזמנים.
כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלאחר שתשלחו לנו קובץ קורות חיים, תוכלו לקבל מועד שבו הקובץ שלכם יהיה מוכן.
הדבר נכון למצבים שבהם יש צורך בשירות של עריכת קורות חיים, הגהה וכו'.

אלו הסיבות שצריכות לגרום לכם להשאיר את המילון האנגלי – עברי המקוון לשיעורי אנגלית בתיכון וליצור אתנו קשר.
אנחנו נמצאים כאן לשירותכם,
נשמח לסייע לכם בכל הקשור לעריכת קורות חיים באנגלית, כדי שתרגישו חופשי לשלוח את קורות החיים שלכם לאן שצריך, ולדעת שיש לכם מסמך קו"ח מקצועי. 

צרפו את קורות החיים וקבלו הצעת מחיר לעריכה!    אולי תאהב/י גם