תמלול ראיונות - testify
צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

שירותי תמלול

אנו מומחים בתמלול הקלטות מסוגים שונים, כגון: תמלול פגישות, תמלול הרצאות, תמלול ראיונות, תמלול סרטונים וסרטים, ועוד…
יש לכם קובץ קול או וידאו שאתם רוצים להמיר לכתב? זה ארוך ומייגע? טקסטיפיי כאן בשבילכם.

תמלול קבצים סאונד ווידאו ניתן לצרכים מגוונים כגון: תמלול לצרכי מחקר, תמלול לסופרים, מחברי ספרי עיון וכותבי ביוגרפיות, וכן תמלולים לצרכים אישיים ומשפחתיים. בחרו את סוג התמלול המתאים לכם ושלחו אלינו את ההקלטה לצורך קבלת הצעת מחיר לתמלול:

עבודת התמלול מצריכה גישה ייחודית המותאמת לכל אחד, וזו המומחיות שלנו:

תמלול אקדמי – כאשר הלקוח זקוק לתמלול הקלטה שביצע לשם כתיבת עבודת מחקר או תזה, הדגש יהיה לא רק כתיבה נכונה והגהה, אלא גם על שימוש נכון במונחים שמתאימים לנושא המחקר.
רבים המחוקרים בימינו נעזרים בראיון מומחים בעת כתיבת המחקר שלהם. על מנת לא לפספס אף פרט, רבים מעדיפים להקליט את הראיונות, על מנת להשתמש בהם בהמשך בעת כתיבת העבודה. גם כאן מומחי תמלול הראיונות שלנו יוכלו לעזור לכם. אנחנו נהפוך את הראיון שלכם לקובץ טקסט, בו תוכלו להשתמש בקלות בהמשך כתיבת עבודת המחקר.

תמלול הרצאות – סטודנטים רבים בימינו מעדיפים לא לכתוב בעת ההרצאה, אלא פשוט להקליט את המרצה, ולהקשיב שוב להרצאה בבית בעת הצורך. הרעיון נשמע פשוט מעולה, היד לא כואבת ויש לכם את ההרצאה בהישג יד בכל עת שתרצו. אך לקראת הבחינות או כתיבת התזה מגלים סטודנטים רבים כי הם צריכים להקשיב לכ-30 שעות של הקלטות, על מנת לחזור על החומר. ולרבים מאיתנו אין את הזמן הזה, אז מה עושים?
כאן טקסטיפיי נכנסים לתמונה! אנו מתמחים בתמלול הרצאות במגוון רחב של תחומים, ויכולים לעזור לכם להפוך את קבצי הסאונד הרבים שהצטברו אצלכם לקבצי טקסט, בהם נוכלו בקלות לבצע חיפוש לנושא שאותו אתם לומדים כעת או למצוא תשובה מיידית לשאלה שמטרידה אתכם ועוד.

קבל הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונשלח לכם הצעת מחיר בהקדם    *ההקלטה שלך גדולה מ-24MB?
    צור קשר באמצעות הטופס ללא שליחת ההקלטה, ונשלח לך במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים