צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תמלול הקלטות באנגלית

לתמלול הקלטות באנגלית שלחו את ההקלטות שברצונכם לתמלל למייל engranscript@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

תמלול הקלטות באנגלית (נקרא גם תמלול מאנגלית לאנגלית) הוא הקלדה של הטקסט שנאמר בהקלטת שמע למסמך טקסט שכולל את כל המלל שנאמר בהקלטה, ובמידת האפשר – מחולק לפי דוברים. 

תמלול הקלטות באנגלית נדרש כאשר ההקלטות שאותן רוצים לתמלל הן באנגלית, וגם הטקסט בסופו של דבר צריך להיות באנגלית. מתי תמלול הקלטות באנגלית הוא שימושי? למשל אם ערכתם ראיונות מחקרים באנגלית, תזדקקו לתמלול ראיונות באנגלית כדי לקבל את התוכן של הראיונות שלכם בצורת טקסט כתוב אותו תוכלו לנתח. 

שימוש נוסף של תמלול הקלטות באנגלית הוא כאשר הפגישה או ההרצאה התקיימה באנגלית, וצריכים תמלול שלה כדי להשתמש בו ליצירת תוכן לימודי, לצורך תיעוד, ניתוח, ועוד. 

תמלול באנגלית נעשה בשני שלבים. בשלב ראשון ההקלטה עוברת עיבוד באמצעות תוכנה ייעודית, אשר מפיקה טקסט מוצע באמצעות זיהוי דיבור. כיוון שזיהוי הדיבור הוא חלקי בלבד, הטקסט מלא בטעויות רבות מאד וחסרים (לאקונות) רבים. בשלב השני מתמלל אנושי עובר על ההקלטה ובאופן יסודי מתקן את הטעויות בטקסט שהתקבל מהתוכנה, וממלא את החסרים. בתהליך זה מתמלל מאזין לקטעים מסויימים בטקסט פעמים רבות ולפעמים מאד על מנת לזהות את המילים הנאמרות, כך שבסופו של דבר יתקבל תמלול ברמת דיוק גבוהה. 

תמלול הקלטות באנגלית - איך זה עובד?

התהליך לקבל תמלול הקלטות באנגלית הוא מאד פשוט. בשלב ראשון אתם שולחים אלינו את ההקלטות שברצונכם לתמלל. עם קבלת ההקלטות אנו שולחים אליכם הצעת מחיר לתמלול שכוללת קישור לתשלום. לאחר ביצוע התשלום באמצעות האתר אנו מתחילים לעבוד על התמלול ושולחים לכם אותו במועד שצויין בהצעת המחיר. 

תמלול באנגלית - מחירים:

  • תמלול הקלטות באנגלית החל מ-13 ₪ לדקת הקלטה

    195 ₪ ל-15 דקות ראשונות, ו-13 ₪ לכל דקת הקלטה נוספת*

*המחירים מתייחסים להקלטות באיכות שמע טובה, ולראיונות עד שני דוברים. 

קבלו הצעת מחיר

שלחו אלינו את הקלטות הראיונות לקבלת הצעת מחיר לתמלול למייל engtranscript@textify.co.il או פנו דרך הטופס:    *ההקלטה גדולה מ-24MB?
    צרו קשר באמצעות הטופס ללא שליחת ההקלטה, ונשלח לכם במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים