צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תמלול ראיונות

לתמלול ראיונות שלחו את ההקלטות שברצונכם לתמלל למייל transcription@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

צריכים לתמלל ראיון ותקועים עם העבודה? אנחנו כאן בשבילכם
טקסטיפיי מתמחה בתמלול ראיונות מכל הסוגים בינהם:

תמלול ראיונות מחקריים

מחקרים איכותניים באקדמיה מתבססים בדרך כלל על ראיונות, קבוצות מיקוד, תצפיות וכדומה. הראיונות, קבוצות המיקוד והתצפיות מוקלטים לצורך המחקר האיכותני. אך על מנת לבצע את ניתוח התוכן יש לתמלל את ההקלטות. התמלול הוא עבודה טכנית ממושכת ואין טעם שהחוקר יכלה את זמנו היקר גם כך על תמלול ההקלטות. אנו מבצעים תמלול ראיונות, תמלול קבוצות מיקוד ותמלול תצפיות עבור אנשי מחקר, עבור סטודנטים, מסטרנטים ודוקטורנטים העורכים מחקרים איכותניים.

תמלול ראיונות עיתונאיים ותיעודיים

עיתונאים, אנשי תקשורת ותסריטאים תיעודיים עורכים ראיונות כחלק מעבודתם. אך לצורך כתיבת הכתבה, המאמר או התסריט, יש לתמלל את הראיונות שהתקיימו.

מה מייחד תמלול ראיונות לתחום העיתונות מתמלול ראיונות בכל תחום אחר? אנו יכולים להצביע על שני הבדלים מהותיים:

זריזות – רבים מהעיתונאים שפונים לטקסטיפיי לתמלול ראיונות, זקוקים לתמלול מיידי על מנת להוציא כתבה זו או אחרת המתבססת על הראיון המתומלל בהקדם האפשרי.

דיוק – בתחום העיתונאי חייב להיות דיוק ומהימנות מושלמת למקור, על מנת ליצור תיאום מלא בין הנאמר בראיון לכתבה העתידית.

השאירו לנו את העבודה הטכנית של התמלול והתמקדו בתחומים היצירתיים יותר של עבודתכם.

תמלול ראיונות מקצועיים

אנשי פיתוח ארגוני ויועצים ארגוניים עורכים ראיונות עם נציגים שונים בארגון. מתכנני פרוייקטים ועובדי מחקר ופיתוח עורכים ראיונות מקצועיים כחלק מתהליך המחקר והפיתוח. על מנת להשתמש במידע היקר הגלום בראיונות, יש לתמלל את הראיונות. בטקסטיפיי אנו עוזרים ליועצים ארגוניים, מנהלי פרוייקטים ואנשי מו"פ לתמלל את הראיונות שקיימו עם גורמים שונים בארגון ומחוצה לו.

תמלול ראיון - מחירים:

 • תמלול ראיון בעברית החל מ-9 ₪ לדקת הקלטה

  135 ₪ ל-15 דקות ראשונות, ו-9 ₪ לכל דקת הקלטה נוספת*

 • תמלול ראיון באנגלית החל מ-13 ₪ לדקת הקלטה

  195 ₪ ל-15 דקות ראשונות, ו-13 ₪ לכל דקת הקלטה נוספת*

*המחירים מתייחסים להקלטות באיכות שמע טובה, ולראיונות עד שני דוברים. 

קבלו הצעת מחיר

שלחו אלינו את הקלטות הראיונות לקבלת הצעת מחיר לתמלול למייל transcription@textify.co.il או פנו דרך הטופס:
  ספקים של אוניברסיטת בר-אילן
  ספקים של אוניברסיטת אריאל

  שירותי תמלול ראיונות

  תמלול ראיונות נועד לעזור לחוקרים, עיתונאים ואנשים פרטיים המעוניינים על מנת להמיר הקלטות של ראיונות לקבצי טקסט ברורים וקריאים הקלים לעיבוד וקריאה חוזרת במידת הצורך. הדעה הרווחת היא שכל אחד יכול לבצע תמלול, הרי אין קל יותר מלהקשיב להקלטה ולהקליד את מה ששומעים בקובץ טקסט. אך מי שכבר התנסה בעבר בתמלול ראיונות יכול להעיד כי מדובר בשעות ארוכות של האזנה לקבצי אודיו, תשומת לב לפרטים, במיוחד עם מדובר בראיון רב משתתפים, ובעצם זו משימה מסובכת ודורשת לא זמן.

  ככל שההקלטה ברורה יותר ונקיה מרעשי רקע שונים עבודת התמלול היא קלה ומהירה יותר. לכן מתמללים מקצועיים משתמשים בשלל אמצעים טכנולוגיים הנמצאים כיום בשוק לסינון רעש רקע, על מנת להקל על הבנת המלל בראיון. לאחר הסינון הראשוני מתחיל המתמלל את עבודתו בהאזנה ראשונה לראיון, כאשר המטרה העיקרית היא להבין מהו מספר המשתתפים בראיון ואפיונם.

  מכיוון שחברת טקסטיפיי מתמחה בתמלול ראיונות לא רק בעברית, אלא גם באנגלית, אנחנו יודעים להתמודד עם מבטאים שונים ולהגיע לדיוק מירבי בכל תמלול. לפי דרישת הלקוח אנו גם מבצעים תמלול לא רק בשפת המקור אלא גם בשפת היעד, דהיינו תמלול משולב עם תרגום הראיון מאנגלית לעברית. במקרה זה במיוחד חשוב הדיוק הן בתמלול והן בתרגום, עם תשומת לב יתרה למציאת המילה הנכונה שתבטא את כוונת המרואין בצורה המדוייקת ביותר. בשלב הסופי של התמלול אנו דואגים להגהה ועריכת התמלול לפי דרישות הלקוח, בין אם זה עמידה בתקני מחקר, עריכה עסקית ועוד. בדגש על עמידה בלוח הזמנים לפי דרישתכם.