צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תמלול ראיונות לסטודנטים

לתמלול ראיונות שלחו את ההקלטות שברצונכם לתמלל למייל transcription@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

שירות מיוחד מבית טקסטיפיי – תמלול ראיונות לסטודנטים

הגעתם לסיום התואר שלכם או אפילו לעבודת התזה או הדוקטורט, ואתם נדרשים להגיש עבודה מסכמת המבוססת על מחקר מעמיק. בימינו מחקר כולל לא רק סקירת ספרות ותרגום מאמרים, אלא גם ביצוע ראיונות שטח עם אנשי מקצוע בתחום המחקר שלכם. על מנת לצרף את ממצאי ראיונות האלה לעבודת המחקר שלכם תצטרכו לתמלל את הראיונות ולעבד את השיחה למעין סיכום ראיון שאותו תוכלו לצרף בעתיד למחקר.

לכאורה תמלול נראה כעבודה פשוטה למדי, אך לאחר זמן קצר רבים מגלים כי מדובר במלאכה די איטית, המצריכה מאמץ ואנרגיות לא מבוטלים. הקושי הרב נובע מהדיוק הנדרש בעבודת התמלול, שללא ניסיון קודם יכולה לקחת מספר שעות רב, החל מהאזנה להקלטות, הקלדה ראשונית ועד לתיקון טעויות.
 
כיום בשוק קיימות מספר תוכנות חינמיות שמציעות שירותי תמלול של קבצי אודיו, שקורצות במיוחד לתחקירן הצעיר, אך במהרה הסטודנט הממוצע, המחפש את הדרך הקלה להעלות על הכתב את הראיון שביצע, יגלה שהתוכנות הללו אינן מותאמות לעברית ולכן לא ממש מתאימות לסטודנט הישראלי. אך אם יתמזל מזלכם ומצאתם תוכנת תמלול אוטומטית שאכן מזהה עברית, תגלו שלאיכות ההקלטה של הראיון יש השפעה מכרעת על איכות התמלול שתקבלו. במידה והראיון לא הוקלט בסביבה שקטה או שהמרואיין לא דיבר בקול רם וברור, התוכנות האוטומטיות לא יוכלו לתמלל ריאיון הזה כלל.
בשלב זה סטודנטים רבים מבינים שתמלול ראיונות מקצועי היא אכן אופציה עדיפה החוסכת להם זמן יקר ופונים לחברת טקסטיפיי לשירותי תמלול מקצועיים. בסיום עבודתנו תקבלו תמלול קפדני, המסתמך על שמיעה חוזרת של הראיון והגהה של המסמך הסופי, כל זאת במהירות ויעילות על מנת לספק עבורכם את התוצר בזמן וללא עיכובים מיותרים.
 

אנו מציעים שירותי תמלול ראיונות לסטודנטים הן בעברית והן באנגלית

תמלול ראיון - מחירים:​

  • תמלול ראיון בעברית החל מ-9 ₪ לדקת הקלטה

    135 ₪ ל-15 דקות ראשונות, ו-9 ₪ לכל דקת הקלטה נוספת*

  • תמלול ראיון באנגלית החל מ-13 ₪ לדקת הקלטה

    195 ₪ ל-15 דקות ראשונות, ו-13 ₪ לכל דקת הקלטה נוספת*

*המחירים מתייחסים להקלטות באיכות שמע טובה, ולראיונות עד שני דוברים. 

קבלו הצעת מחיר

שלחו אלינו את הקלטות הראיונות לקבלת הצעת מחיר לתמלול במייל transcription@textify.co.il או דרך הטופס    *ההקלטה גדולה מ-24MB?
    צרו קשר באמצעות הטופס ללא שליחת ההקלטה, ונשלח לכם במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים