תכנים מוכנים לאתרי אינטרנט – בלי הזמנה ובלי המתנה

בשקט בשקט התרחשה לאחרונה מהפכה בעולם התוכן הדיגיטלי בישראל. אתר web5.co.il מאפשר לכותבי תוכן, כמונו, למכור תוכן מוכן ומקורי לאתרי אינטרנט. בתור חובבי קדמה קפצנו על ההזדמנות ופתחנו חנות מאמרים משלנו באתר, עם תכנים מקוריים במגוון נושאים שהכותבים שלנו מתמחים בהם, החל מחיות מחמד ועד עניינים משפטיים.

יתרון מטורף לבעלי עסקים

היתרונות מרובים לשני הצדדים. אתם, בעלי עסק שמעוניינים בתכני קידום אתרים, חוסכים זמן ומאמץ: אתם מקבלים מיידית תוכן ייחודי ומקורי, מבלי להזמין ומבלי להמתין. יתרה מזאת, הטקסט המלא גלוי לכם לקריאה ככה שתוכלו לעיין ולבחור את הטקסט שהכי מתאים לכם ככה שאין שום אי הבנות, what you see is what you get. כמובן שברגע שתוכן נקנה על ידי לקוח הוא מוסר מהחנות ונשאר ייחודי לאתר של הלקוח בלבד!

פתרון מהפכני לכותבי תכנים

לנו זה גם מאד נוח כיוון שאנחנו יכולים למקסם את הכישרון והיכולות של הכותבים שלנו, שיכולים לכתוב בקלות על הנושאים שהם ממתמחים בהם. המערכת של האתר מאפשרת לנו להציג לכם מבחר גדול של דומגאות לטקסטים, כך שאפשר להתרשם מהתוצרים ולראות שכדאי לעבוד איתנו. מעבר לזה, בזכות web5.co.il מתאפשר לנו לתת לכם שירות מטורף וחסר תקדים של אספקת תוכן מיידית. הנוחות הזאת מתבטאת במחירים, שעשויים לפעמים להיות נמוכים יותר מאשר מחירי תוכן שמוזמן במיוחד.

הבטחת מקוריות ללא פשרות

כששמענו לראשונה על מרקטפלייס תכני ה-SEO של web5.co.il התלהבנו מאד מהרעיון. עלה בנו רק חשש אחד: אם התוכן גלוי, מי מבטיח שלא יעתיקו או יגנבו בלי לשלם? שמחנו לגלות שהאתר משתמש בטכנולוגיה אוטומטית מתקדמת שמגנה מפני גניבות ומבטיחה שבמקרה ולמרות זאת נגנב תוכן – ינקטו צעדים ואף קונה לא 'ידפק' עם תוכן מועתק. בשלב זה כבר היינו מאוהבים ואנחנו גאים להיות מבין הראשונים בארץ שמוכרים תכני SEO וקידום אתרים מוכנים בעברית!

התכנים של טקסטיפיי יכולים להיות באתר שלכם כבר עכשיו

אתם מוזמנים מאד להכנס לחנות שלנו ולבחור את התכנים שהכי מתאימים לאתר שלכם. שימו לב, המבחר משתנה כל הזמן – מאמרים שנקנו יורדים, ומאמרים חדשים עולים כי אנחנו כל הזמן מוסיפים עוד ועוד מאמרים בעוד ועוד נושאים.
אם לא מצאתם בחנות שלנו תוכן בנושא שחיפשתם, אתם תמיד יכולים להזמין מאיתנו מאמרי תוכן בכל תחום ובכל נושא שבעולם. שלחו לנו מייל websites@textify.co.il ואנו נחזור אליכם בהקדם.    אולי תאהב/י גם