תרגום מאמרים
צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תרגום שיווקי וטכני

לתרגום שיווקי וטכני מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית שלחו את המסמכים שברצונכם לתרגם למייל translate@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

תרגום שיווקי וטכני מאנגלית לעברית

חברות ועסקים שמייבאים מוצרים מחו"ל מעוניינים לתרגם את המידע על המוצרים עבור הצרכנים בארץ. לרוב, היצרן מספק את הטקסטים הכוללים את המידע המפורט לגבי המוצרים, בין אם מדובר במידע שיווקי לגבי יתרונות המוצר ובין אם מדובר במידע טכני על מאפייני המוצר, אופן הפעלתו וכדומה. לכן, לרוב אין צורך בכתיבת טקסטים שיווקיים וטכניים אלא בתרגומם.

בעולם העסקים המהיר של היום המוצרים מתחלפים במהירות, ולכן יבואנים וחברות שיווק לא יכולים להסתפק עוד בתרגום חד פעמי של הטקסטים השיווקיים והטכניים הנלווים למוצר, אלא עליהם לתרגם באופן שוטף את הטקסטים של המוצרים החדשים ושל הגרסאות החדשות של המוצרים הקיימים.

אנו בטקסטיפיי מאפשרים לכם לקבל תרגום שוטף באופן פשוט ומהיר, ללא צורך בתהליך ממושך של הצעת מחיר, הזמנה ואישור בעבור כל טקסט. כאשר יש צורך, אנו גם מטמיעים את הטקסט העברי ישירות באתרכם, על מנת שלא תצטרכו להתעסק כלל בתהליך התרגום

תרגום שיווקי וטכני מעברית לאנגלית

חברות ישראליות ועסקים ישראליים המעוניינים לשווק למדינות שונות בעולם, לגייס הון ממשקיעים בעולם, או לשתף פעולה עם שותפים ממדינות נוספות חייבים לתרגם את החומר השיווקי, הטכני והפיננסי שלהם לאנגלית. אנו בטקסטיפיי תומכים ביזמים ובעלי עסקים בהנגשת התוכן שלהם באנגלית שיווקית, טכנית או פיננסית.

מחיר תרגום שיווקי וטכני:

  • תרגום שיווקי וטכני מאנגלית לעברית החל מ-0.35 ₪ למילה

    280 ש"ח ל-300 מילים ראשונות ו-0.35 אג' לכל מילה נוספת.

  • תרגום שיווקי וטכני מעברית לאנגלית החל מ-0.50 ₪ למילה

    300 ש"ח ל-300 מילים ראשונות ו-0.50 אג' לכל מילה נוספת.

רוצים הצעת מחיר מיידית?

 שלחו אלינו את המסמכים שברצונכם לתרגם במייל translate@textify.co.il או באמצעות הטופס: