תרגום מאמרים
צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תרגום מאמר מדעי

לתרגום מאמרים מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית שלחו את המאמרים שברצונכם לתרגם למייל translate@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

תרגום מאמר אקדמי מאנגלית לעברית

תרגום מאמרים מדעיים ומאמרים אקדמיים מאנגלית לעברית משמש בדרך כלל חוקרים, סטודנטים, מסטרנטים ודוקטורנטים שאנגלית אינה שפת אמם, ומקל עליהם את קריאת המאמרים. עבור חוקרים, מסטרנטים ודוקטורנטים הצריכים לקרוא כמות גדולה של חומר, קריאה בעברית מקצרת את זמני הקריאה ועוזרת להתרכז במחקר.

לרובנו, קריאה בעברית עוזרת להבנה טובה יותר של המאמר לצורך לימוד שוטף, התכוננות לשיעורים ולמבחנים, לצורך העבודות הסמינריוניות או אם זה לצורך העבודה בהיי-טק.

בנוסף, במקום לתרגם את כל המאמר יש אפשרות לסיכום בעברית של המאמר. סיכום בעברית של המאמר הוא גם יותר זול מתרגום מלא של המאמר וגם חוסך בזמן קריאה. אם אתם מעוניינים בסיכום מאמרים לחצו כאן.

תרגום מאמר אקדמי מעברית לאנגלית

תרגום מאמרים מדעיים ומאמרים אקדמיים מעברית לאנגלית משמש בדרך כלל חוקרים שכתבו מאמר בעברית ומעוניינים לפרסם אותו בכתבי עת בינלאומיים. אנו מקפידים שהתרגום ייעשה בהתאם למונחים המדעיים המקובלים בתחום.

ניתן לתרגם מאמרים גם בתחומים אחרים כמו למשל מאמרים טכניים לאתרי אינטרנט דו לשוניים או אתרים המיועדים לדוברי השפה האנגלית. תרגום תכתובות אימיילים או כל דואר אלקטרוני שתרצו לשלוח באנגלית איכותית ומקצועית, ועוד מאמרים מסוגים רבים אחרים.

מחירי תרגום מאמרים

  • תרגום מאמר מאנגלית לעברית החל מ-0.35 ₪ למילה

    280 ₪ ל-300 מילים ראשונות, ו-35 אג' לכל מילה נוספת.

  • תרגום מאמר מעברית לאנגלית החל מ-0.50 ₪ למילה

    300 ₪ ל-300 מילים ראשונות ו-50 אג' לכל מילה נוספת.

בכדי לתרגם מאמרים מאנגלית לעברית או מעברית לאנגלית בצורה מקצועית, יש צורך בידע נרחב ב-2 השפות גם יחד. היכולת לייצר משפטים קוהרנטים וטובים הנאמנים למה שהמקור רצה להביע, נעשה ע"י שימוש באוצר מילים נרחב שיודע להעביר את המסר בצורה הנכונה ביותר ברמה גבוהה.

אנחנו בטקסטיפיי, מתרגמים מאמרים כבר המון שנים ויודעים להתאים את התרגום בצורה מושלמת כך שיתאים למקור ולמסר שנכתב במקור

קבלו הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לתרגום מאמרים שלחו אלינו את המאמר שברצונכם לתרגם למייל translate@textify.co.il או באמצעות הטופס:



    מתלבטים אם אתם צריכים תרגום מלא או סיכום בעברית?

    מוזמנים לקרוא את המאמר שלנו המסביר את ההבדלים בין תרגום מלא של מאמר אקדמי לבין סיכום שלו בעברית. לקריאה נוספת לחצו כאן.