תרגום מאמרים
צריכים טקסט?
אנחנו הכתובת
צרו קשר

תרגום מאמר

לתרגום מאמרים מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית שלחו את המאמרים שברצונכם לתרגם למייל translate@textify.co.il ותקבלו הצעת מחיר בהקדם

תרגום מאמרים מאנגלית לעברית

מאמרים הם מקור ידע חשוב לסטודנטים וחוקרים באקדמיה, מפני שרוב המאמרים כתובים בשפה האנגלית מה שיכול להקשות על קריאה של מאמר ארוך למי שאנגלית אינה שפת האם שלו. תרגום מאמר מאנגלית לעברית יכול להקלת משמעותית על הבנת החומר והשימוש בו. בטקסטיפיי המתרגמים הם בעלי היכרות רבה עם מבנה מאמרים אקדמיים ובכך מובטח תרגום מקצועי המשמר את האינפורמציה שבמאמר.

הידעתם? סטודנטים וחוקרים רבים פונים לשירות תרגום מאמרים מפני שהם אינם יודעים שיש אפשרות לסיכום בעברית של המאמר. סיכום בעברית של המאמר הוא גם יותר זול מתרגום מלא של המאמר וגם חוסך בזמן קריאה. אם אתם מעוניינים בסיכום מאמרים לחצו כאן.

תרגום מאמרים מעברית לאנגלית

כתבתם מאמר ואתם מעוניינים לפרסם אותו? יכול להיות שאתם זקוקים לתרגום המאמר מעברית לאנגלית בכדי לפרסם את המאמר בכתבי עת יש צורך שהאנגלית של המאמר תהיה באנגלית תקנית וברמה גבוהה, לכן חשוב לפנות לשירות תרגום מאמרים איכותי ואמין בכדי שהטקסט שלכם יועבר לקרוא בצורה הטובה ביותר.

אנו מתעסקים במתן שירותי תרגוםן מאמרים שנים רבות והכותבים של מנוסים בצורת הכתיבה האקדמית. פנו אלינו וקבלו שירות מקצועי ואמין.

מחירי תרגום מאמרים

  • תרגום מאמר מאנגלית לעברית החל מ-0.35 ₪ למילה

    150 ₪ ל-300 מילים ראשונות, ו-35 אג' לכל מילה נוספת.

  • תרגום מאמר מעברית לאנגלית החל מ-0.45 ₪ למילה

    150 ₪ ל-300 מילים ראשונות ו-45 אג' לכל מילה נוספת.

תרגום מאמרים מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית דורש ידע נרחב עם שתי השפות והיכרות עם עולם האקדמיה, מתרגמים מנוסים שאנגלית היא שפת האם שלהם יביאו לתוצאה הטובה ביותר כשמדובר בתרגום מאמר.

קבלו הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לתרגום מאמרים שלחו אלינו את המאמר שברצונכם לתרגם למייל translate@textify.co.il או באמצעות הטופס: