הוספת כתוביות לסרטון

הוספת כתוביות לסרטונים מתייחסת למעשה לשתי פעולות שונות: הטמעת כתוביות והפקת כתוביות. אם כן, איך יודעים למה הכוונה בהוספת כתוביות? התשובה תלויה בשאלה – האם יש לכם כבר קובץ כתוביות מוכן?

  1. אם יש לכם קובץ כתוביות מוכן, ואתם רוצים להוסיף אותו לסרטון, אתם צריכים הטמעת כתוביות.
  2. אם אין לכם קובץ כתוביות מוכן, אתם צריכים הפקת כתוביות. הפקת הכתוביות כוללת גם את היצירה של הכתוביות וגם את ההטמעה שלהן בסרטון. 

הטמעת כתוביות

אם יש לכם קובץ כתוביות מוכן, מתוזמן ומסונכרן (בדרך כלל בפורמט srt, אך ישנם גם פורמטים אחרים), ואתם רוצים להטמיע את הכתוביות על גבי הסרטון כדי שיופיעו בכל פעם שהסרטון יופעל – מה שאתם צריכים זה הטמעת כתוביות. הטמעת כתוביות היא למעשה צריבה של הכתוביות בתוך קובץ הוידאו (נקראת לפעמים גם הדבקת כתוביות), כך שהכתוביות הופכות לחלק בלתי נפרד מקובץ הוידאו ולכן יופעלו בכל פעם שסרטון הוידאו נצפה. 

כאן חשוב מאד לציין שאם יש לכם רק תמלול של הסרטון (קובץ טקסט) ולא קובץ כתוביות מוכן, עדיין אי אפשר להטמיע את הכתוביות כי צריך לתזמן ולסנכרן אותן. לא בטוחים? איך יודעים אם קובץ המלל שלנו מתאים להטמעת כתוביות, או שעדיין יש צורך בתזמון וסנכרון? פשוט שלחו אלינו את הקובץ בצירוף הסרטון למייל srt@textify.co.il ואנו נבדוק אם אתם צריכים הטמעת כתוביות או הפקת כתוביות. 

צריכים הטמעת כתוביות? נשמח לעזור לכם. שלחו את הכתוביות בצירוף הסרטון למייל srt@textify.co.il או עברו לדף הטמעת כתוביות באתר. 

הפקת כתוביות

אם יש לכם סרטון אבל עוד אין לכם קובץ כתוביות מתוזמן ומסונכרן ואתם מעוניינים להוסיף כתוביות לסרטון, אתם צריכים הפקת כתוביות. הפקת כתוביות כוללת גם את היצירה של הכתוביות וגם את ההטמעה שלהן בתוך הסרטון. גם אם יש לכם תמלול של הסרטון, עדיין יש צורך בהפקת כתוביות משום שלא ניתן פשוט להטמיע את התמלול בתוך הסרטון, יש צורך לתזמן ולסנכרן אותו קודם. 

לכן, השירות הנפוץ יותר הוא הפקת כתוביות, משום שלרוב אין לנו כתוביות מוכנות ואנחנו צריכים להפיק אותם עבור הסרטון. צריכים הפקת כתוביות? שלחו את הסרטונים שברצונכם להוסיף להם כתוביות למייל subtitles@textify.co.il, או פנו באמצעות הטופס למטה ↓

מחירון - הוספת כתוביות לסרטונים

קבלו הצעת מחיר

שלחו את הסרטונים שברצונכם להוסיף להם כתוביות למייל subtitles@textify.co.il או פנו אלינו באמצעות הטופס:
    [useyourdrive useyourdrive-128 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdXBsb2FkPSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIHZpZXdyb2xlPSJhbGwiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1c2VyZm9sZGVycz0iYXV0byIgdmlld3VzZXJmb2xkZXJzcm9sZT0ibm9uZSJd]

    אולי תאהב/י גם